Nasza oferta


Wnętrze pokoju Do dyspozycji gości mamy 8 dwuosobowych pokoi w tym: 1 apartament 2 osobowy, z łazienka, tv, 1 pokój z 2 osobowy z łazienką, dostępem do aneksu kuchennego i wyjściem na taras, 3 pokoje 2 osobowe, z łazienką i dostępem do aneksu kuchennego, 3 pokoje 2 osobowe z łazienką i dostępem do aneksu kuchennego. Obiekty „Kniejówki” posiadają 3 niezależne wejścia. Ponadto nad stawem znajdują się: domek letniskowy, miejsce na ognisko oraz grill, a także mini plac zabaw, sauna i jacuzzi.

Teren przy Kniejówce Na terenie „Kniejówki” mogą Państwo korzystać z bezprzewodowego Internetu. Monitorowany parking gwarantuje naszym gościom poczucie bezpieczeństwa. Na terenie ośrodka znajdują się stawy rybne. Za niewielką opłatą istnieje możliwość wędkowania, a także wypożyczania rowerów i quadów. Na życzenie możemy zapewnić domowe posiłki. Tylko kilkaset metrów od stanicy jest dobrze zaopatrzony sklepik spożywczo-przemysłowy.

Budynek Kniejówki W wyjątkowych sytuacjach, za dodatkową opłatą, wyrażamy zgodę na przyjazd gości ze swoimi zwierzętami domowymi.
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą szczególną ofertą dla myśliwych  >>>.